Spolupráce s námi

Spolupracujte s námi

Váš vlastní obchod

Otevřete si Váš Leonidas obchod

Dnes si i Vy můžete zařídit svůj Leonidas obchod a začlenit se tak do jedinečného a dynamického světa čokoládových vůdců.

Máte příležitost vybudovat si svůj vlastní obchod. Dokonalá rovnováha mezi Vaší nezávislostí a silným postavením světoznámé značky a její obchodní sítě.

Máte možnost využít produktů oblíbených chutí, vytvořených na základě prověřených receptů, u nichž je garantována čerstvost ve všech zemích, kam jsou dováženy.

Nicméně to není vše: Můžete se ocitnou v srdci země, která produkuje tu nejznámější čokoládu na světě, můžete se spolehnout na lidi, kteří pro Vás vytváří zázemí a jsou schopni odpovědět na všechny otázky a pomoci Vám na cestě k úspěchu.

        
V případě zájmu si stáhněte níže uvedený formulář a odešlete jej na mail: pralinky@pralinky.com.

Přiložen dokument: dotaznik(2)
 

 

 

Prodáváme:


čerstvé belgické pralinky firmy Leonidas, belgickou čokoládu - belgická čokoláda objsahuje 100% kakaového másla, čokoládové figurky Leonidas, nugát, višně, truffles, diabetické pralinky, marcipán a želé firmy Leonidas dle výběru na váhu. Nabízíme horkou čokoládu, kávu a čokoládové nápoje Leonidas. Figurky z belgické čokolády, oříšky a mandle v belgické čokoládě. Luxusní dárkové krabičky. Připravujeme dárková balení na počkání i na zakázku pro hotely, propagační agentury a další odběratele.
Umožňujeme otvírání nezávislých prodejních jednotek s produkty Leonidas.

 

Volná pracovní místa

 

Naše poslání je sdílet s Vámi touhu po kvalitní čokoládě a ujistit se, že co nejvíce lidí má možnost vychutnat si naše produkty. V Naší společnosti si vysoce ceníme integritu a respekt k ostatním lidem a snažíme se zlepšovat se každým dnem. Hledáme kreativitu a inovaci, oceňujeme schopnosti našich zaměstnanců a uvědomujeme si sociální zodpovědnost.

Pokud si přejete zaslat nám otevřenou žádost o obchodní spolupráci, pracovní příležitost či brigádu, uvítáme Váš životopis a popis Vašich motivací ke spolupráci s Naší společností.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení