Spolupráce s námi

Spolupracujte s námi

Váš vlastní obchod

Otevřete si Váš Leonidas obchod

Dnes si i Vy můžete zařídit svůj Leonidas obchod a začlenit se tak do jedinečného a dynamického světa čokoládových vůdců.

Máte příležitost vybudovat si svůj vlastní obchod. Dokonalá rovnováha mezi Vaší nezávislostí a silným postavením světoznámé značky a její obchodní sítě.

Máte možnost využít produktů oblíbených chutí, vytvořených na základě prověřených receptů, u nichž je garantována čerstvost ve všech zemích, kam jsou dováženy.

Nicméně to není vše: Můžete se ocitnou v srdci země, která produkuje tu nejznámější čokoládu na světě, můžete se spolehnout na lidi, kteří pro Vás vytváří zázemí a jsou schopni odpovědět na všechny otázky a pomoci Vám na cestě k úspěchu.

        
V případě zájmu si stáhněte níže uvedený formulář a odešlete jej na mail: pralinky@pralinky.com.

Přiložen dokument: dotaznik(2)
 

 

 

Prodáváme:


čerstvé belgické pralinky firmy Leonidas, belgickou čokoládu - belgická čokoláda objsahuje 100% kakaového másla, čokoládové figurky Leonidas, nugát, višně, truffles, diabetické pralinky, marcipán a želé firmy Leonidas dle výběru na váhu. Nabízíme horkou čokoládu, kávu a čokoládové nápoje Leonidas. Figurky z belgické čokolády, oříšky a mandle v belgické čokoládě. Luxusní dárkové krabičky. Připravujeme dárková balení na počkání i na zakázku pro hotely, propagační agentury a další odběratele.
Umožňujeme otvírání nezávislých prodejních jednotek s produkty Leonidas.

 

Volná pracovní místa

 

Naše poslání je sdílet s Vámi touhu po kvalitní čokoládě a ujistit se, že co nejvíce lidí má možnost vychutnat si naše produkty. V Naší společnosti si vysoce ceníme integritu a respekt k ostatním lidem a snažíme se zlepšovat se každým dnem. Hledáme kreativitu a inovaci, oceňujeme schopnosti našich zaměstnanců a uvědomujeme si sociální zodpovědnost.

Pokud si přejete zaslat nám otevřenou žádost o obchodní spolupráci, pracovní příležitost či brigádu, uvítáme Váš životopis a popis Vašich motivací ke spolupráci s Naší společností.